Переглянуті товари

Світлодіодний ліхтар Petromax LM500 LED

PX-LM500-BLACK

Код товару 16396

Petromax LM500 LED — потужний та надійний кемпінговий ліхтар. Прилад здатен не тільки генерувати промінь яскравістю до 500 люмен з регулюванням температури світла, але й виконувати функції зарядної станції для дрібної портативної техніки.

Детальніше

7 590 грн.

Замовлення в один клік

Інформація

Petromax LM500 LED — потужний та надійний кемпінговий ліхтар. Прилад здатен не тільки генерувати промінь яскравістю до 500 люмен з регулюванням температури світла, але й виконувати функції зарядної станції для дрібної портативної техніки.
Ідеально підходить для дому, саду, подорожей, кемпінгу та як аварійне освітлення.
Особливості: 
Ретро-дизайн із сучасним функціоналом для дому, тераси, кемпінгу.
Освітлення простору на 360° завдяки циліндричній колбі.
Можливість регулювання температури світла від теплого білого (2200 K) до нейтрального білого (3000 K) та холодного білого (5000 K) дозволяє адаптувати світильник під різні задачі. Тепле світло використовується для м'якого й затишного освітлення ближніх дистанцій, а промінь холодного відтінку гарантує якісне підсвічування дрібних предметів на відстані.
Поворотний дімер для точного безступінчатого регулювання світлового потоку до 500 лм.
Герметичність корпусу відповідно до класу IP44 гарантує, що всередину не потрапить волога та забруднення. Кемпінговий ліхтар надійно захищений від бризок і може працювати на вулиці чи в ванній кімнаті (проте він не є водонепроникним, тому уникайте занурення у воду). Функція зарядного пристрою з можливістю одночасної зарядки дозволяє використовувати світильник LM500 під час заряджання та одночасно заряджати інші пристрої. 
Сумісний з акумуляторами 18650. Один комплект акумуляторів забезпечує автономну роботу до 160 годин в економному режимі освітлення. 
Цифровий дисплей відображає рівень заряду акумулятора, колір світла, інтенсивність освітлення та час роботи, що залишився.
Живлення:
Працює на акумуляторах (Li-ion 18650 х 4 шт). Розʼєм USB Type-C на корпусі ліхтаря спрощує заряджання. На одному заряді акумуляторів пристрій працює до 160 днів. Світловий індикатор відображає рівень заряду.
Увага! Елементи живлення та зарядна система не входять до комплекту.
Важливо: в якості портативного зарядного пристрою, світлодіодний ліхтар LM500 призначений виключно для живлення пристроїв з робочою напругою постійного струму 5–12 В (постійного струму), — мобільні телефони, планшети тощо. Будь-яке інше використання або використання поза цим призначенням вважається неправильним і може призвести до пошкодження або травм. Завжди дотримуйтесь інструкцій виробника.
Додаткова інформація:
Максимальний світловий потік: 500 лм
Колірна температура світла: тепле біле (2200 K), нейтральне біле (3000 K), холодне біле (5000 K) 
Регулювання: дімер 
Зарядний порт: USB Type-C

Характеристики

ТипЛіхтар
ВидСвітлодіодний
Призначенняосвітлення, зарядна станція для дрібної портативної техніки
Світловий потік500 люмен
ЗахищеністьIP44 (захист від водяних бризків будь-якого напрямку)
Час роботина одному заряді акумуляторів (мін. потужність): до 160 год, (макс. потужність): до 5 год
Джерело живленняLi-ion 18650 (3,6 В • 3450 мАг • 12,42 Вт·год) x 4 шт (до комплекту не входять)
Розміри27.7 x 15.7 x 14.2 см
Матеріалматеріал корпусу: гальванізована сталь, порошкова фарба, матеріал колби: пластик
Комплектаціяліхтар світлодіодний, інструкція, зарядний кабель USB-C (80 см), інструкція (багатомовна)
Вага1200 г
Країна-виробникНімеччина

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Світлодіодний ліхтар Petromax LM500 LED

Світлодіодний ліхтар Petromax LM500 LED

Petromax LM500 LED — потужний та надійний кемпінговий ліхтар. Прилад здатен не тільки генерувати промінь яскравістю до 500 люмен з регулюванням температури світла, але й виконувати функції зарядної станції для дрібної портативної техніки.

30 інші продукти в тій же категорії: